Misioni

"Tė kontribuojmė pėr menaxhim tė mirė financiar nė administratė publike. Ne do tė kryejmė auditime tė kualitetit nė harmoni me standardet e auditimit tė njohura ndėrkombėtarisht dhe me praktikat e mira evropiane. Ne do tė krijojmė besueshmėri nė shpenzimin e fondeve publike. Me kėtė ne synojmė tė luajmė rol aktiv pėr tė siguruar interesin e tatimpaguesve dhe palėve tjera pėr rritjen e llogaridhėnies publike"

Raporti Vjetor i Auditimit Raporti Vjetor i Performancës së ZAP

Auditimet e Fundit